Izvēlies kategoriju
Your Cart

Par mums

SIA “Mājas siltums” ir dibināta 2006. gadā kā dīzeļdegvielas apkures iekārtu montāžas un servisa firma un ir viena no kompetentākajām firmām Latvijā šajā jomā, konsultējot par apkures iekārtu ekonomijas un to risinājumu izvēli.


Uzņēmuma veiksmīgā darbība un mūsu klientu ieteikumi attīstīja uzņēmumu par apkures iekārtu pilnu servisa centru privātajiem, komunālajiem un rūpnieciskajiem objektiem ar jaudu no 8kw līdz 10MW. Uzņēmums veic degļu un katlu rezervju daļu tirdzniecību un piegādi līdz klientam, kā arī profesionālu iekārtu montāžu, servisu gan garantijas laikā, gan pēc tās beigām. Kompānijas iespējās ir veikt visus darbus no klienta idejas līdz gatavai apkures sistēmai, neatkarīgi no apkures veida (šķidrais kurināmais, malkas u.c.)


Kopš 2006. gada mēs piedāvājam saviem klientiem pasaulē pazīstamu ražotāju - Oilon, Elco-Klocner, Riello, Bentone, Viessmann, Buderus, WOLF, Giersch, Weishaupt, Ferroli, Baxi, u.c. apkures tehnikas pilnu iekārtu servisu, kā arī rezerves daļu piegādi. Visas iekārtas apkalpo licenzēti un sertificēti speciālisti. Mūsu servisa centrs atrodas Rīgā, Cēres ielā 12. Objektu servisu nodrošinām pa visu Latvijas teritoriju.


SIA "Mājas Siltums" ir apkures iekārtu pilna servisa centrs privātajiem, komunālajiem un rūpnieciskajiem objektiem ar jaudu no 8kW līdz 10MW. Uzņēmums veic degļu un katlu rezerves daļu tirdzniecību un piegādi līdz klientam, kā arī profesionālu iekārtu montāžu un servisu gan garantijas laikā, gan pēc tās.


Kompānijas iespējās ir veikt visus darbus no klienta idejas līdz gatavai apkures sistēmai, neatkarīgi no apkures veida (šķidrais kurināmais, malka u.c.). Pateicoties plašam rezerves daļu klāstam noliktavā, nodrošinām ātru piegādi.